Çaste te Embla (djale)

JB0059

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 96
 • ISBN: 9788888177216
 • Grupmosha: 0-3 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

102 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ruani çastet e paharruara nga jeta e fëmijës tuaj gjatë tre viteve të para. Shënoni në këtë album kujtimet më të bukura të fëmijës suaj, që do i njohin ata më vonë me historinë e hapave të tyre të para të jetës. 

Regjistroni hapat e parë të jetës së fëmijës suaj, që nga ditëlindja e parë, ushqimet e para, hapat e tij të parë, madje mund të ruani dhe flokët e para që ju i keni përkëdhelur me aq delikatesë. Shënoni ninullën që fëmija juaj dashuron, fjalët e tij të para që mezi prisnit t’i dëgjonit ëmbëlsisht nga bebja juaj. Ky libër është magjia e personalizuar e fëmijës suaj.

I ndarë në 5 kapituj:

1. Ja ku mbërrita

2. Familja ime

3. Mbërritja në shtëpi

4. Tabelëza e shëndetit

5. Dita ime

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem

30 produkte te tjere ne kete kategori: