Libri i Bebushes Tone

JB0204

Produkte te reja

 • 24 faqe
 • ISBN: 9789928177919
 • Grupmosha: mbi 4 vjeç
 • Viti i botimit: 2016
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

100 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Jetoje vajzën tënde në çdo moshë. Ky botim shoqërohet me një audio CD e cila përmban 15 ninullat më të bukura shqiptare.

Një dhuratë edhe një libër-album fantastik, për të ruajtur fotografitë e kujtimet më të shtrenjta të fëmijës suaj.

RRETH LIBRIT

Një dhuratë edhe një libër-album fantastik, për të ruajtur fotografitë e kujtimet më të shtrenjta të fëmijës suaj. Ky libër i kujtimeve të fëmijës suaj do ju mbushë me ngazëllimin e dashurisë të pamasë që fëmija juaj ju ka dhuruar. Mbusheni çdo faqe të librit me mrekullitë që vetëm fëmija juaj di të sjellë tëk ju. Kthejini faqet e librit në jetë!

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

30 produkte te tjere ne kete kategori: