Hipp Mualebi 4 Drithërat 200g Zmadho

Hipp Mualebi 4 Drithërat 6m+ 200g

KOS0006

Produkte te reja

HIPP

26 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Hipp Mualebi 4 Drithërat 6m+ 200g

Përbërësit: mix drithërash 88%( tërshërë, grurë, elb, grurë kokërr gjatë, thekër ) semolina, vitamin B1

* prodhim organik

Përdorimi: Eshtë e rëndësishme për shëndetin e foshnjes suaj ti kushtoni vëmëndje sasisë dhe përgatitjes.

Gjithmonë ushqeheni foshnjen tuaj me lugë.

Mbylleni qesen pas çdo përdorimi, vendoseni në vend të pastër dhe në temperaturë ambjenti.

Të përdoret brenda 3-4 javë.

Bëni kontrolle të vazhdushme dentale pas daljes së dhëmbëve të parë. Rekomandohet të përdoret për foshnje nga 6 muaj. 

Përgatitja: 

1.Vloni ujin dhe e lini të ftohet deri në 50°C.

2.Përgatit përafërsisht 200ml qumësht formule (që ju aktualisht përdorni).

3.Shtoni 3-4 lugë (22g) nga mualebia në një enë.

4.Shtoni qumështin e përgatitur më sipër dhe përzieni . 

5.Lëreni të arrijë konsistencën e duhur para se ta konsumoni. Kontrolloni temperaturen.

Pa sheqer të shtuar , pa aromatizues, pa ngjyrues, pa konservant. 

*sheqernat janë natyrale të përbërësve të formulës

*të përcaktuara sipas ligjit.

Data e prodhimit dhe skadencës: Shiko në paketim

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

16 produkte te tjere ne kete kategori: