Krem Neutrogena 50 gr Aromatic Zmadho

Krem Neutrogena 50 gr Aromatic

JJ0036

Produkte te reja

Neutrogena

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per duart i markes Neutrogena.

Zbutje e menjehereshme e duarve me lekure te thare.

Qendron per nje kohe te gjate.

Formula e pasur me glicerine mbron duart edhe ne kushtet me te veshtira.

Aromatik

50 ml i perqendruar per rreth 200 aplikime

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Krem për duart

1 produkte te tjere ne kete kategori: