Cam Dyshek Nderrimi per Bebe Babyblock

Produkte te reja

CAM

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 390 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Dyshek i vogel nderrimi e markes Cam, e pershtatshme per femijet 0-12 muajsh.

Dysheku eshte i veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji

Me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.

Mund ta vendosni ne pjesen e siperme te krevatit duke e siguruar me kapset qe ka dysheku

Permasat  80 x 49 x 10 cm

Pesha 3.2 kg

5 produkte te tjere ne kete kategori: