Chipolino Dyshek qe Paloset 60x120x6

CHP0057

Produkte te reja

Chipolino

 • Dyshek portativ Chipolino
 • Permasat 60 x 120 x 6  cm 

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Dyshek qe Paloset 60x120x6

Dyshek per krevatet e femijeve per nje gjume te rehatshem 

Mund te meret kudo me vete edhe nese ju vendosni te levizni 

Mund te lahet lehtesisht si mbulese edhe ne makineri larese me 30 grade

Permasat e dyshekut jane 60 x 120 x 6  cm 

4 produkte te tjere ne kete kategori: