Holle Qumesht Stage 2 Infant Formula Zmadho

Holle Qumesht Lope Organic 2 Infant Formula 600 gr

HB0002

Produkte te reja

Holle

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 150 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht per femije pas muajit te 6-te ardhjes ne jete me formule 2

Zevendesimi i qumeshtit nga formula 1 me ate 2 behet ne varesi te nevojave te femijes tuaj dhe te ecurise se rritjes se tij

Pas muajit te 6 femija ka nevoje te marre ushqime me solide

Qumeshti i lopes me Formule 2 i markes Holle eshte i pershtatshem per kete moshe pasi ka ne perberje çdo gje qe i duhet nje femije muaj e pare te jetes

Perberesit: Qumësht i skremuar, pluhur i skremuar i qumështit ** pjesërisht demineralizuar, vajra vegjetale (vaj palme , vaj rapace, vaj luledielli ), maltodekstrin, niseshte, pluhur hirre, fosfat kalciumi, citrat natriumi, Karbonat, vitamina C, laktat e lëngshme, vitamina E, klorur natriumi, sulfat zinku, niacin, kalcium-D-pantotenat, sulfat bakri, vitamina A, vitamina B1, vitamina B6, sulfat mangani, vitamina B2, jodat kaliumi, vitamin K, selenat natriumi, vitamina D.

Qumështi vjen nga nje ferme organike dhe te gjithe perberesit jane nga Gjermania

Pergatitja: 150ml uje te ziere hidheni ne shishe dhe prisni sa te ftohet. Hidhni ne uje perberjen derisa te shikoni qe tretet. Gati per disa minuta

Ky lloj qumeshti i markes Holle eshte i perbere nga 99% produkte organike dhe vjen nga lopet e rritura ne Demeter ferma biodinamike me mjedise te pershtatshme.

Arsyeja pse ky qumesht eshte me vlera ushqyese eshte per shkak te kullotjes se lopeve ne fusha superiore dhe bio.

Pjesa e mbetur 1% jane vitamina dhe minerale qe ndihmojne dhe jane te nevojshme ne zhvillimin e femijes dhe kekrohen me rregullore te BE -se te jete ne formule

Pesha 600gr.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-18 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: