Holle Qumesht Organic Infant Formula 1 Zmadho

Holle Qumesht Lope Organic Infant Formula 1 400gr

HB0001

Produkte te reja

Holle

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht lope organik per femije qe nga lindja e deri ne 6 muaj

Qumeshti me Formule 1 eshte i pershtatshem per kete moshe pasi ka ne perberje çdo gje qe i duhet nje femije muaj e pare te jetes

Ingridientet: Hirre pluhur, vaj vegjetal(vaj paLme,vaj nga lulja rapeseed dhe vaj luledielli), karbonat kalçiumi, klorid kalçiumi, klorid spdiumi, vitamine E, A, B1, B6, K, hekur, sulfat bakri,maltodextrin,Calcium-D-pantothenate, manganese sulphate, potassium iodate, folic acid etj

Qumështi vjen nga nje ferme organike dhe te gjithe perberesit jane nga Gjermania

Pergatitja: Hidheni ne uje te ziere dhe tundeni mire derisa te kuptoni qe qumeshti eshte tretur. Gati per disa minuta

Ky lloj qumeshti i markes Holle eshte i perbere nga 99% produkte organike dhe vjen nga lopet e rritura ne Demeter ferma biodinamike me mjedise te pershtatshme.

Arsyeja pse ky qumesht eshte me vlera ushqyese eshte per shkak te kullotjes se lopeve ne fusha superiore dhe bio.

Pjesa e mbetur 1% jane vitamina dhe minerale qe ndihmojne dhe jane te nevojshme ne zhvillimin e femijes dhe kekrohen me rregullore te BE -se te jete ne formule

Pesha 400gr

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: