Holle Qumesht Organic Infant Goat Milk Formula 3 Zmadho

Holle Qumesht Dhie Organic Infant Goat Milk Formula 3 400gr

HB0006

Produkte te reja

Holle

27 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Qumesht dhie organik me formule 3 i markes Holle

Per femije nga 12 muaj e siper. Qumeshti i dhise Holle eshte nje nder me te miret pas atij te lopes dhe ka mjaft vlera ushqyese per femijet tuaj ne muajt e pare te jetes

Ky qumesht me kete formule mund te perdoret ne vahzdim te ushqyerjes me gji ose pas perdorimit te Formules 2.

Përberesit: Qumesht pluhur, 41%, maltodextrin*, laktose*,vaj vegjetal * (palm oil* rapeseed oil*, sunflower oil*), calcium carbonate, L-tryptophan, sodium citrate, choline bitartrate, vitamin C, L-cystine, L-methionine, L-isoleucine, iron lactate, vitamine E, zinc sulphate, calcium-D-pantothenate, niacin, copper sulphate, riboflavin, vitamin B1, thiamin, vitamin B6, manganese sulphate, potassium iodate, folic acid, vitamin K1, sodium selenate, biotin, vitamin D, vitamin B12. *nga ferma organike. 

Pergatitja: Tretet lehte dhe nuk permban gluten dhe as sheqer apo qumesht lope. Tretet ne uje te ziere me temperature perafersisht 50°C . Kujdes: Prisni derisa uji te ftohet  dhe tundeni mire perberjen.

Per ushqyerje te shendetshme te femijes tuaj. Qumeshti mund te perdoret edhe nga vegjetarianet

Qumështi vjen nga nje ferme organike dhe te gjithe perberesit jane nga Gjermania

Ky lloj qumeshti i markes Holle eshte i perbere nga 99% produkte organike dhe vjen nga lopet e rritura ne Demeter ferma biodinamike me mjedise te pershtatshme.

Arsyeja pse ky qumesht eshte me vlera ushqyese eshte per shkak te kullotjes se dhive ne fusha superiore dhe totalisht bio.

Pesha 400gr

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: