Krem Neutrogena per Buze 4.8 gr

JJ0033

Produkte te reja

Neutrogena

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krem per buzet i markes Neutrogena.

Hidraton ne menyre te qendrueshme.

Mbron ne menyre efektive buzet e thara nga kushtet ekstreme si i tohti, era, thatesia e ajrit etj.

4.8 gr

30 produkte te tjere ne kete kategori: