Set Mësim Numra dhe Shkronja

JB0254

Produkte te reja

100 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 000 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set me libra per femije 3-6 vjeç

Dy libra per mesimin e numrave dhe shkronja

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund.

Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Librat kane secili nga 26 faqe

30 produkte te tjere ne kete kategori: