Cante shkollore 16403T-3 CARS

EUP0188

Produkte te reja

25 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

Cante shpine me dy rripa ne material cope

Me dy ndarje per librat dhe nje xhep nga jashte me zinxhire 

Vjen me personazhin mc-queen 

Me rrota ku lejon qe canta te terhiqet qe femija te mos ndjeje lodhje 

Sebashku me canten e shkolles vjen mini canta per ushqimin si dhe portofoli per mjetet shkollore

Permasat jane 43 x 26 x 12 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: