Cante Shkolle J-WORLD-NY ZEGA JW100-204 '19 MC

A-002926

Produkte te reja

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cante Shkolle J-WORLD-NY ZEGA JW100-204 '19 MC

Cante shpine per shkolle ngjyre e zeze me dizenjo shumengjyreshe UNIQUE MC.

Me nje xhep ndares me zinxhir per sende personale.

Permasat: 40x30x13 cm.

Materiali: 100% polyester.

30 produkte te tjere ne kete kategori: