Cante Shkolle AM Monocromo PIGNA BLU 19 MS

A-002933

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Cante Shkolle AM Monocromo PIGNA BLU 19 MS

Cante shpine per shkolle ngjyre blu

Me nje xhep ndares me zinxhir per sende personale.

Permasat: 32×13,5×42 cm

Materiali: 100% polyester.

Ka te perfshire dhe kuleten per mjetet e shkolles.

30 produkte te tjere ne kete kategori: