I Ri

-240 Lekë

Cmim i reduktuar! Globo Tabele Magnetike 36M+ Zmadho

Globo Tabele Magnetike 36M+

IF0273

Produkte te reja

Globo

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabela magnetike Magic Magic me lstilolaps është një lojë tradicionale me të cilën fëmijët mund të fillojnë të njihen me stilolapsa, vizatime dhe forma.

Lehtë për t’u përdorur, gjithashtu e përshtatshme për fëmijë të vegjël, shkruajeni me stilolaps në tabele dhe vizatoni me 3 pullat e përfshira, pastaj rrëshqitni shiritin më poshtë, fshini dhe krijoni përsëri vizatimet tuaja.

Eshte i pajisur edhe me një dorezë praktike që lehtëson transportin edhe jashtë shtëpisë.

Paketa përfshin një stilolaps dhe format.

Për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart. 

Dimensionet: 35,5 x 2.5 x 24 cm 

Përbërja: plastike

Marka: Globe Games

30 produkte te tjere ne kete kategori: