Clementoni Loder Tavolo Prime Scoperte Baby

PB0674

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje tavoline e vogel argetuese me shume butona interaktive te dizenjuare per te nxitur nderveprimin me femijen.

Femijet do te mesojne duke u argetuar. Meson shkronajt e para, numrat, ngjyrat, emrat e kafsheve dhe format.

Loja nxit zhvillimin e aftesive motorrike te femijes tuaj, gjuhen dytesore permes degjimit 

Stimulon perceptimin vizual dhe degjimin fale tingujve te bukur dhe dritave.

Per femije 10-36 muajsh.

Permasat 12,5 x 58 x 44 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: