I Ri

-600 Lekë

Cmim i reduktuar! Tavoline Studimi me Karrige Spider Man Zmadho

Tavoline Studimi me Karrige Spider Man

EUP0400

Produkte te reja

 • Tavoline Studimi me Karrige Spider Man

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 490 Lekë

4 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Seti me cilesore qe mund te gjeni

Tavoline studimi per femijet me karrige

Punim i sigurt dhe i pershtatshem qe femijet te qendrojne te sigurt

Tavolina dhe karrigia kane dizenjo personazhet e famshem te femijeve

Nen tavoline ka edhe nje sirtar ne te cilin femijet do te vendosin sendet e tyre

Karrigia ka edhe nje mbeshtetese te kembet

E pershtatshme per femije 3 deri 11 vjec

Me permasa 1000 x 680 x 460mm ndersa permasat e karriges 300 x 300 x 680mm

30 produkte te tjere ne kete kategori: