I Ri

-1 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Tabel Druri 14 Zmadho

Tabel Druri 14

PB0798

Produkte te reja

Tabel Druri 14

 • Tabele qe sherben per mesimet e para te femijeve
 • Funksionon ne te dyja anet
 • Te dyja anet funksionojne me magnet, keshtu qe mund te vendosni mjetet pa bere rremuje

Me shume detaje

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 990 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabel Druri 14

* Tabele druri per femijet ne menyre qe te marrin mesimet e para sikur te jene ne shkolle

* Funksionon ne te dyja anet

* Njera ane eshte ne ngjyre te zeze dhe ana tjeter ne ngjyre te bardhe

* Mund te shkruani me shkumesa vetem ne anen e bardhe

* Ne paketim vjen dhe pakoja e shkumesave me 12 cope, fshiresja, nje marker, tabele me shkronjat e alfabetit ne ngjyra te ndryshme

* Vjen me nje mbajtese per te mbajtur mjetet e nevojshme qe mbyllet se bashku me tabelen

* Me doreze ne njeren ane per ta mbajtur dhe ne duar

* Njera ane eshte me derrasa jeshile, ana tjeter ne ngjyre portokalli

* Konturet e tabeles jane ne ngjyre bojeqielli

Permasat:

Gjatesia e gjithe tabeles: 73 cm

Gjeresia e gjithe tabeles: 44.4 cm

Gjatesia e tabeles me konturet e drurit: 41 cm

Gjatesia e tabeles pa konturet e drurit: 35.8 cm

Gjeresia e tabeles pa konturet e drurit: 38.5 cm

Gjatesia e mbeshteteses prej druri: 38 cm

Gjeresia e mbeshteteses prej druri: 38 cm

Gjatesia e tabeles se shkronjave: 18 cm

Gjeresia e tabeles se shkronjave: 23 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: