Tabele Druri 15

PB0796

Produkte te reja

Tabele Druri 15

 • Tabele qe sherben per mesimet e para te femijeve
 • Funksionon ne te dyja anet
 • Me magnet, keshtu qe mund te vendosni mjetet pa bere rremuje

Me shume detaje

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabele Druri 15

* Tabele druri per femijet ne menyre qe te marrin mesimet e para sikur te jene ne shkolle

* Funksionon ne te dyja anet

* Njera ane eshte ne ngjyre te zeze dhe ana tjeter ne ngjyre te bardhe

* Mund te shkruani me shkumesa vetem ne anen e bardhe

* Ne paketim vjen dhe pakoja e shkumesave me 12 cope, fshiresja, marker, tabele me shkronjat e alfabetit ne ngjyra te ndryshme

* Vjen me nje mbajtese per te mbajtur mjetet e nevojshme

* Kembe druri me dy kapese ne ngjyre te kuqe qe mund te zgjaten sipas deshires

* Kembet e drurit mund te hiqen per ta mbajtur dhe te vogel tabelen

Permasat:

Gjatesia e gjithe tabeles: 122 cm

Gjatesia e gjithe tabeles pa kembet e drurit: 70 cm

Gjatesia normale e tabeles me uljen e kembeve te drurit: 77 cm

Gjeresia e gjithe tabeles: 44 cm

Gjatesia e mbeshteteses prej druri: 40.2 cm

Gjeresia e mbeshteteses prej druri: 38 cm

Distanca mes tabeles dhe mbeshteteses prej druri: 21 cm

Gjatesia e tabeles se shkronjave: 18 cm

Gjeresia e tabeles se shkronjave: 23 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: