Tavoline Studimi Speed

PB0862

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tavolinë studimi për fëmijë Disney Speedy

Komplet tavoline dhe karrige; Model Speedy, ndarja e mbajtëses së stilolapsit.

Madhësia e tavolinës: 60x40 cm Lartësia e tavolinës 56 cm, lartësia e karriges 36 cm.

Ndarja e tavolinës dhe karriges është ideale për komoditetin e fëmijës suaj.

Seti teper praktik i tavolinës dhe karriges nuk zë vend në dhomën e fëmijës suaj.

30 produkte te tjere ne kete kategori: