I Ri

-300 Lekë

Cmim i reduktuar! Tablet Vizatimi dhe Shkrimi Zmadho

Tablet Vizatimi dhe Shkrimi

PB1443

Produkte te reja

Tablet Vizatimi dhe Shkrimi

 • Tablet shkrimi me ekran LCD
 • Ne ekran ne permasa 10 inch
 • Me stilolaps te perfshire per te vizatuar lehtesisht

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tablet Vizatimi dhe Shkrimi

Tablet shkrimi ne permasa 10 inch ne ekran LCD

Femijet do te argetohen duke luajtur dhe vizatuar vete

Me stilolaps rrethor ne ngjyre te zeze

Mund te luani dhe vizatoni per argetim per te gjithe familjen

Femija do te nxise imagjinaten duke luajtur dhe vizatuar ne imagjinate te lire

Nje zgjidhje inovative per femijet dhe te rriturit, si alternativa elektronike per vizatim, ndryshe nga sticky notes, sketch books

Me nje buton ne pjesen e pasme qe ju tregon per ruajtjen e vizatimit

Kur butonin e kaloni ne opsionin per ruajtjen me kyc, vizatimi do te mbese dhe nuk do te fshihet

Nese butonin e kaloni ne kycin e hapur, mund te fshini lehtesisht me butonin ne pjesen e perparme qe krijon idene e tabletit

Dizajni teper i lehte mundeson transport te lehte, edhe nese jeni ne levizje apo ne ambiente te jashtme

Mund ta merrni me vete ne shkolle, kopesht apo dhe ne nje piknik

E pershtatshme per femijet per te shkruar, vizatuar apo mbledhur e zbritur

Permasat e produktit:

Gjatesia: 25 cm

Gjeresia: 17 cm

Kujdes!

Mos aplikoni presion te madh mbi ekran

Mos perdorni asnje mjet qe mund te gervitshte apo te lere gjurme ae nuk hiqen mbi tablet

Mos e ekspozoni ne diell per nje kohe te gjate

Per te pastruar tabletin, perdorni nje pecete te paster, pa perdorur uje apo detergjent

30 produkte te tjere ne kete kategori: