Elfi Gote Plastike me Pip 300ml

Produkte te reja

Elfi

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion


Gote plastike me pip e cilësis së lartë.

Kapaku i kthyeshëm për të ruajtur higjienën

Lehtë për të mbajtur,disponon edhe nje lidhese me ngjitese te adaptueshme 

Mund te lahet ne Pjatalarëse.

Mosha e perdorimit 6m+

17 produkte te tjere ne kete kategori: