Elfi Gote Uji Plastike

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

600 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote plastike me dy doreza e markes Elfi.

Ndihmon femijet te krijojne pavaresi ne te ushqyer. 

Eshte me kapak ne forme biberoni.

Eshte e pajisur me dy doreza per lehtesi ne perdorim.

Kjo gote eshte e pershtatshme per tu perdorur nga femije te moshes mbi 12 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

21 produkte te tjere ne kete kategori: