Elfi Gote Uji Plastike

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote plastike me dy doreza e markes Elfi.

Ndihmon femijet te krijojne pavaresi ne te ushqyer. 

Me biberon dhe kapak i cili ruan pastertine.

Eshte e pajisur me dy doreza per lehtesi ne perdorim.

21 produkte te tjere ne kete kategori: