Elfi Gote Plastike 300ml

Produkte te reja

Elfi

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ushqyerja e femijes behet e veshtire kur ato jane ne levizje gjate gjithe kohes.

Per kete ju vjen ne ndihme gota sportive e markes Elfi.

Gota ka nje kapak dhe nje pipze cka ben te mundur qe femija te mos behet pis.

Vijne ne gjyrae dhe dizenjo te ndryshme per te terhequr vemendjen e femijeve.

Materiali plastike. Kapaciteti 300ml

16 produkte te tjere ne kete kategori: