Apple Baby Gote Ushqimi

Produkte te reja

Apple

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote plastike e markes Apple.

Gota eshte me kapak ne forme pipi, e projektuar enkas per femijet.

Me dy doreza per ta mbajtur me lehte.

Matarial plastike BPA free.

Praktike dhe pastrohet lehtesisht.

Vijne me ngjyra dhe dizenjo te ndryshme per terheqjen e vemendjes se femijes.

E pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

17 produkte te tjere ne kete kategori: