Gote 12M+ Hello Kitty Active Cup 300 Ml Zmadho

Gote 12M+ Hello Kitty Active Cup 300 Ml

FF0068

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote per femijet e moshave mbi 12 muajsh.

Me biberon dhe kapak mbrojtes.

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Shishja eshte plastike Bpa Free.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

19 produkte te tjere ne kete kategori: