Nuk Set per Vajza 6-18 m

FF0122

Produkte te reja

Nuk

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set per vajza i markes Nuk, per moshat 6-18 muajsh

Seti permban shishen me doreza, biberonin rrens dhe nje kuti per mbajtjen e biberonit

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes

Matarial i gotes eshte plastike, Free BPA dhe me nje kapacitet prej 150ml

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-18 muaj

19 produkte te tjere ne kete kategori: