Nuk Gote Termus 8-18m

Produkte te reja

Nuk

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 400 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote per bebet e moshave 8-18 muajsh, me kapacitet 150 ml

Eshte inoks dhe ka funksionin e termusit

E markes Nuk, modeli Fist Choise

Gota ka dy krahe per tu mbajtur, te cilet lejojne qe femija te mund ta mbaje vete ate

Me biberon dhe kapak mbrojtes

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 muaj +

17 produkte te tjere ne kete kategori: