I Ri Tommee Tippee Gote 6m+ Zmadho

Tommee Tippee Gote 6m+

SL0569

Produkte te reja

Tommee Tippee

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gote Tommee Tippee per femije 6 muaj + me ngjyre te kuqe.

E pajisur me një pip e cila mund te mbyllet dhe siguron që lëngu të mos rrjedhë kur gota nuk përdoret.

Ideale për udhëtime.

Mund të pastrohet dhe sterilizohet në sterilizues, pjatalarëse.

Nuk ka BPA.

Rekomandohet per femije 6 muaj +

Kapaciteti: 300ml

23 produkte te tjere ne kete kategori: