I Ri Tommee Tippee Gote Firs Cup 4m+ Zmadho

Tommee Tippee Gote Firs Cup 4m+

SL0570

Produkte te reja

Tommee Tippee

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Me goten e markes Tommee Tippee inkurajoni fëmijët të pinë lëngje vetë!

Me doreza per ta ber teper te lehte per tu mbajtur nga duart e vogla.

Ndihmone femijet te kalojne vetem fazen e pare te pirjes se lengjeve.

Me pipe e cila mund te mbyllet e ben ate ideale per udhetime.

Rekomandohet per femije 4m+

Kapaciteti 190 ml

Mund të përdoret në: pjatalarëse, mikrovalë dhe sterilizues

0% BPA

23 produkte te tjere ne kete kategori: