I Ri Tommee Tippee Gote me Pip 6m+ Zmadho

Tommee Tippee Gote me Pip 6m+

SL0571

Produkte te reja

Tommee Tippee

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gota Tommee Tippee Explore Easy Drink Cup 230 ml rekomandohet për fëmijët mbi 6 muaj.

Për shkak të ngjyrave të gjalla dhe dizajnit tërheqës, preferohen nga fëmijët.

E pajisur me valvul inteligjent kundër rrjedhjeve i krijuar për të parandaluar rrjedhjet e padëshirueshme të lëngut.

E pajisur me pip prej silikoni të butë e cila mund te mbyllet per me shum higjene.

Dorezat ergonomike të lëvizshme dhe jo të rrëshqitshme, dhe me nje dizajn modern.

Mund të lahet në pjatalarëse.

Gota nuk është e përshtatshme për pije të nxehta.

• Valvula kundër rrjedhjes nuk lejon që lëngu të derdhet

• Dorezat ergonomike të heqshme dhe jo të rrëshqitshme.

• Kapaciteti 230 ml •

• Rekomandohet për fëmijë mbi 6 muaj

• 0% BPA

23 produkte te tjere ne kete kategori: