Abena Xhel Lares Intim 200 ml Zmadho

Abena Xhel Lares Intim 200 ml

ECL0010

Produkte te reja

- Abena Xhel Lares Intim  

- Me pH 3.5

- Me perberes 100% natyral dhe i testuar dermatologjikisht.

- Pa Paraben, Ngjyrues, dhe Parfum

- Sasia 200 ml

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

950 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Abena Xhel larës intim pastron, qetëson dhe balancon lëkurën.

Me pH 3.5 të rregulluar posaçërisht për zonat intime.

Përdoret për të dyja gjinitë, femra dhe meshkuj.

Ideale dhe për nënat gjatë shtatzënisë dhe pas lindjes.

Me përbërës 100 % natyral, pa ngjyrues, pa parfum, pa paraben.

Testuar dermatologjikisht.

Për higjenën e përditshme të zonës intime.

Mund të përdoret shpesh.

E përshtatshme për pastrimin e lëkurës së ndjeshme.

Aplikoni produktin me kujdes dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Perberesit:

Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Lactic Acid, Glyceryl Laurate, Sodium Benzoate.

Sasia: 200 ml

2 produkte te tjere ne kete kategori: