Elfi SET 3 LUGE PLASTIKE

Produkte te reja

Elfi

121 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Seti me tre luge elfi me sensor per ndjeshmerine ndaj nxehtësisë 3ne1

Tipari unik qe disponon ju tregon kur ushqimi është i nxehtë,kur luga prek ndonjë përmbajtje të nxehtë ndryshon ngjyre.

Format e pershtateshme për t'u mbajtur nga duart e vogla.

Mund te lahet në pjatalarëse (Vetëm raft).

Mos e vendosni në mikrovalë.

30 produkte te tjere ne kete kategori: