Mattel Loder Eksploro Kubet

OR1754

Produkte te reja

Mattel

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

5 kube per tu eksploruar nga femijet tuaj

Nga me e vogla tek me e madhja me dizenjo kafshesh, numra objekte etj

Nje loje qe stimulon dhe zhvillon aftesite motorrike te fmeijes tuaj

Koordinimin e syve me levizjet e duareve.

Inkurajon te menduarit dhe zgjidhjne e problemeve

Per femije 6 muajsh-3 vjeç

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: