Apple Baby Biberon Shishe Qelqi

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biberon qelqi per bebe te marke Apple

Me dy ngjyra blu dhe e kuqe dhe ndarje milimetrike

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim. Per femije 0-6 muajsh

Biberoni eshte material silikon dhe model ortodontik i pershtatshem per gojen e femijes.

Materiali eshte rezistent ndaj nxehtesise, keshtu ju mund ti sterilizoni ato pa problem.

Fleta e të dhënave

Shishe biberon Qelqi
Sipas moshës 0-6 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: