Clementoni Loder Shape Sorter Baby

NOL0570

Produkte te reja

Clementoni

38 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje kove me forma te ndryshme per bebe

Nga marka Clementon  qe do te argetoje femijen tuaj

Do ju jape mundesine te njohin numrat format dhe ngjyrat

Me një dorezë praktike për ta mbajtur atë kudo dhe me sistemin e mbylljes së kapakut.

Stimulon koordinimin e syve, njohjen e marrëdhënies shkak-pasoje dhe shkathtësinë.

30 produkte te tjere ne kete kategori: