Monopatine LOL

PB0431

Produkte te reja

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monopatine alumini me dy rrota të zbukuruara me vizatimet e kukullave tuaja të preferuara

Me timon te rregullueshëm në lartësi. 

Epershtateshme per moshat 5+

30 produkte te tjere ne kete kategori: