I Ri

-400 Lekë

Cmim i reduktuar! Tapet Uji per Bebe Zmadho

Tapet Uji per Bebe

PB1448

Produkte te reja

 • Dyshek me ajer dhe uje
 • Permasat :65x47 cm

Me shume detaje

36 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

650 Lekë

250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tani fëmija juaj mund të notojë në botën shumëngjyrëshe të detit!

Nëse jeni duke kërkuar për një aktivitet argëtues, stimulues dhe argëtues për kohën e bebit, dusheku me ajer dhe uje është zgjidhja perfekte!

Kjo loje ndërvepruese me tapet me ujë ndihmon në forcimin e këmbëve dhe krahëve të foshnjës tuaj duke inkurajuar aftësitë motorike.

Pse të zgjidhni dyshekun tonë të fryrë të ujit me akuariumit për fëmijë? Sepse është shumë argëtuese të shikosh fëmijën tënd duke u argëtuar duke shtypur lodrën e ujit ndërsa përpiqet të lëvizë lodrat shumëngjyrësh!

Permasat: 65x47 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: