Acid Folic

CFO0035

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

750 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Acidi folik eshte vecanerisht i rendesishem per grate shtatzena.

Eshte thelbesor per te gjitha proceset e ndarjes se qelizave.

Siguron nje bae te mire per zhvillimin normal te bebit.

Kjo vitamine duhet te merret ne sasi te mjaftueshme ne fillim te shtatzanise.

Konsultohuni me mjekun perpara perdorimit.

400 µg

7 produkte te tjere ne kete kategori: