Prenalact Synergy

CFO0036

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje teresi vitaminash dhe mineralesh te cilat jane vecanerisht te rendesishme per grate shtatzena.

Eshte thelbesor per te gjitha proceset zhvillimit te bebes.

Prenalact (Prenatal & Lacting Multivitamins & Minerals) permban acid folic, iodine dhe hekur.

Konsultohuni me mjekun perpara perdorimit.

Paketimi permban 60 kapsula.

3 produkte te tjere ne kete kategori: