Pregnacare Breast-Feeding 84 Tableta Zmadho

Pregnacare Breast-Feeding 84 Tableta

FF0137

Produkte te reja

Vitabiotics

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndihmon nenen ne pasjen e nje qumeshti te ushqyeshem si dhe ne ruajtjen e shendetit te saj

Permban elementet e posacem postnatal ne nivelet me optimale te tyre

Ruan kocken fale permbajtes me 700 mg calcium, vitaminat K dhe D

DHA ndihmon ne zhvillimin normal te trurit dhe syve te foshnjeve ne gji

Vitamina B6, niacina, hekuri dhe magnezi ndihmojne ne clirimin.

7 produkte te tjere ne kete kategori: