Set Chipolino Karrige per Ngrenie 3 ne 1 Rotto + Nuvita Shishe Biberon Qelqi 240 ml 6033 + Nuvita Pjate 6m+ 2cp 8431

SET115

Produkte te reja

Chipolino

Seti permbane:

 1. Chipolino Karrige per Ngrenie 3 ne 1 Rotto

 2. Nuvita Pjate Easy Eating Smart 6m+ 2cp 8431

 3. Nuvita Shishe Biberon Qelqi Mimic Collection 240 ml Anti-Colic 6033

Me shume detaje

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

17 670 Lekë

14 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje set ideal per ushqyerjen e te vegjelve tuaj.

- Chipolino Karrige per Ngrenie 3 ne 1 Rotto

* Karrige per ngrenie e pershtatshme per femijet qe mund te ulen dhe vetem

* Mban pesha deri ne 15 kg

* Mund te perdoret ne 3 menyra:

   - Si karrige e larte

   - Si karrige e ulet

   - Si karrige perforcuese kur e perdor ne karrige per te rritur

* Instalohet lehtesisht ne karrige per te rritur, duke u lidhur me rripa

* Ndenjesja rrotullohet ne 360 grade dhe mund te fiksohet ne 5 pozicione te ndryshme

* Ndenjesja eshte e gjere dhe e rehatshme me mbeshtjellese prej lekure

* Teper e lehte per t'u pastruar

* Rrip sigurie me 5 pika me jastek te bute per shpatullat

* Tabakaja per ushqimin eshte e dyfishte: mund te zhvendoset para dhe prapa dhe mund te hiqet per t'u pastruar lehtesisht

* Tabakaja baze e ushqimit eshte e pajisur me T bar mbrojtes

* Pjesa e kembeve eshte e rehatshme, me dy nivele

* Pjesa e kembeve ka dy mbulesa rreshqitese me dy menyra perdorimi

Permasat e karriges se larte:

Gjatesia: 50 cm

Gjeresia: 50 cm

Lartesia: 67-92 cm

Permasat e ndenjeses:

Gjatesia: 65 cm

Gjeresia: 26-44 cm

- Nuvita Pjate Easy Eating Smart 6m+ 2cp 8431

Fitues i cmimit platinium ne vitin 2020 si "Seti me i mire i ushqyerjes" nga Love By Parents.

Set prej 2 tasash, ku anet vijne te kthyera nga brenda per te mbledhur me mire ushqimin dhe per te mos patur kontakt me anet e pjates.

Shume e rehatshme per pergatitjen e vakteve: unaza ergonomike ne ane te pjates mund te mbahet si me doren e djathte, ashtu edhe me te majten dhe anet e larta dhe te kthyera shmangin kontaktin e duarve me ushqimin.

Dizajni inovativ me anen e kthyer nga brenda ndihmon per te mbledhur me mire ushqimin e foshnjes me luge, vecanerisht ne rastet e gatimit te supave ose ushqimeve gjysme te lengshme per femije.

Mund te perdoret per te ngrohur me furre me mikrovale.

Mund ta vendosni ne lavatrice, pa u shqetesuar per demtimin e saj.

- Nuvita Shishe Biberon Qelqi Mimic Collection 240 ml Anti-Colic 6033

I gjithe koleksioni i shisheve prej qelqi Mimic® Collection vjen nga materiali me cilesine me te larte Glass Borosilicate.

Gjithashtu, ato jane te vetmet produkte me valvulen anti-kolike te vendosur ne pjesen e poshtme te shishes e cila garanton efektivitetin maksimal ne zvogelimin e rrezikut qe femija te thithe dhe ajer kur merr ushqimin.

 Avantazhet e Shisheve te qelqit Food Grade Borosilicate:

• Rezistenca maksimale e goditjes termike

Lengjet shume te nxehte, sic eshte uji i vluar mund te hidhen ne shishe pa rrezikuar plasaritje.

• Material me i trashe se shishet e tjera te qelqit

• Shume e qendrueshme

• Jo toksike dhe jashtezakonisht e sigurt

Materiali qe nxehet nuk shkrin dhe nuk perzihet me qumeshtin apo lengjet e tjera qe mund te permbaje shishja.

• Natyrisht pa BPA

16 produkte te tjere ne kete kategori: