Chipolino Ndenjese per Automjete Malta 0m+

Produkte te reja

Chipolino

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndenjese per automjetet e markes Chipolino, modeli Malta

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

E pershtatshme per femijet me peshe 0-13 kg

Siguria eshte e garantuar nga rripat e sigurise

Per femijet me peshe 0-13kg keshillohet te vendoset me fytyre nga sedilja (mbrapsht)

Certifikuar nga ECE R44 / 04

Fleta e të dhënave

Sipas Peshës 0-13 Kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: