Lorelli Karroce 2 Ne 1 Aurora

Produkte te reja

Lorelli

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

39 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lorelli Karroce Aurora

Karroce per bebet e porsalindura  deri ne 3.5 vjeç.

E markes Lorelli qe transformohet edhe ne ndenjese me mbeshtetje per nje udhetim te sigurte dhe te rehatshem te bebes tuaj.

Si aksesore me karrocen merrni dy mbeshteteset, mbajtesen e kembeve dhe nje çante per mamate

-Me strukture alumini dhe vend per te vendosur kembet dhe 5 rripa sigurimi per femijen tuaj

-Dy jasteqe te bute per te gjithe trupin dhe rehatine e bebes tuaj

-Mbrojtese lekure PU

-Pjesa e dorezes qe e shtyn eshte e levizshme sipas deshires ne pozicione te ndryshme per nje transport me te lehte

-2 Rrotat e para rotullohet gjate ecjes me karroce, ndihmojne ne levizjen e thjeshte dhe pa mundim

-Pjesen e koshit per "shoping" dhe per te mbajtur çdo gje qe ju nevojitet gjate xhiros me beben tuaj

Karroca mund te paloset dhe behet e pershtatshme per tu futur ne makine 

Permasat: E hapur : 60 x 95 x 125 cm/ E mbyllur:  33 x 82 cm/ Pesha: 12.1 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: