Lorelli Karroce 2 Ne 1 Calibra

Produkte te reja

Lorelli

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

47 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce me tre rrota per bebet e porsalindura deri ne 3.5 vjeç.

E markes Lorelli Calibra qe transformohet edhe ne ndenjese me mbeshtetje per nje udhetim te sigurte dhe te rehatshem te bebes tuaj.

Karroca eshte per tu shtrire por qe transformohet ne ndenjese 

Se bashku me karrocen merrni mbajtesen e kembeve, nje çante per mamate 

Karroca ka dhe pjesen e ndenjeses qe hiqet nga karroca dhe mund te merret kudo me vete

Me strukture alumini dhe vend per te vendosur kembet dhe 5 rripa sigurimi per femijen tuaj

Pjesa e dorezes qe e shtyn eshte e levizshme sipas deshires ne pozicione te ndryshme per nje transport me te lehte

Rrota e pare rotullohet gjate ecjes me karroce, gje qe ndihmon ne levizjen e thjeshte dhe pa mundim

Pjesen e koshit per "shoping" e ndare ne dy pjese dhe me zinxhire, per te mbajtur çdo gje qe ju nevojitet gjate xhiros me beben tuaj

Amortizues ne pjesen e pasme te karroces

Karroca mund te zvogelohet dhe behet e pershtatshme per ne makine .

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: