Lorelli Karroce City

Produkte te reja

Lorelli

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

32 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet me 6 rrota e markes Lorelli

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Mbështetësja e këmbëve e lëvizshme është një përgjigje ndaj nevojave të fëmijës së vogël për rehati maksimale. 

Karroca është e lehtë dhe e përshtatshme për te gjitha stinet. 

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: