Lorelli Set 2 Ne 1 Karroce S 500

Produkte te reja

Lorelli

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

34 990 Lekë

31 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set Karroce per femijet me 4 rrota e markes Lorelli

Me strehen e siperme te levizshme sipas deshire, me shporte shoping ne pjesen e poshtme

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet

Se bashku me karrocen merrni mbajtesen e kembeve, nje çante per mamate, dy mbeshtetese per trupin

Ka dhe pjesen e ndenjeses qe hiqet nga karroca dhe mund te merret kudo me vete

E pershtatshme per femije nga 0 muaj e siper

Mbështetësja e këmbëve e lëvizshme është një përgjigje ndaj nevojave të fëmijës së vogël për rehati maksimale. 

30 produkte te tjere ne kete kategori: