Cam Karroce Fluido Allegria 879016

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per femije
 • Marka CAM
 • Mosha 0-36 muaj
 • Skelet alumini
 • Sistem frenimi
 • Rrotullim 360 grade

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

35 990 Lekë

32 391 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karroce per femijet, me 4 rrota, e markes Cam.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Skelet alumini.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka nje kosh per te mbajtur gjerat.

Rrota e pare eshte dyshe, rrotullohet 360 grade dhe me sistem frenimi.

Permasat kur eshte e hapur: 57x86.5x100 cm

Kur eshte e mbyllur: 57x26x83 cm

Pesha  8.8kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: