Cam Set Karroce + 2 Sexholino + 2 Kosha + Cante Twin Pulsar 867

Produkte te reja

CAM

 • Karroce per binjake
 • Mosha 0-36 muaj
 • Rrota dyshe
 • Sistem frenimi
 • Rrotullim 360 grade

Me shume detaje

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

161 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje karroce e vecante per binjaket tuaj me 4 rrota, e markes Cam.

Me dy hapsira te bollshme ku secili femije ka vendin e vet. Dy sexhiolini. Me skelet alumini.

E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.

Me mbeshtetesen dhe strehen e siperme te levizshme sipas deshires.

Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.

E siguron femijen me 5 rripa gjate kohes qe e mbani ne karroce dhe vend per kembet.

Pjesa e perparme ne forme mbeshtetese mund te hiqet.

Ne pjesen e poshtme ka koshin per te mbajtur gjerat dhe canten.

Veshja e karroces mund te hiqet dhe lahet ne 30 grade.

Rrotat jane dyshe, rrotullohen 360 grade dhe me sistem frenimi.

Skeleti/ palosur: L 59,5 - W 45,5 - H 92 cm • Pesha: kg 11,5

Me ndenjesen: L 59,5 - W 155 - H 133 cm • Pesha: kg 22,5

Me ndenjesen qe vendoset ne makine: L 59,5 - W 132 - H 124 cm • Pesha: kg 20

Pushchair: L 59,5 - W 132 - H 101 cm • Pesha: kg 19,9

Brenda: L 35 - W 79 - H 22 ÷ 18 cm • Pesha: kg 4,9

Ndenjesja qe vendoset ne makine: L 44,5 - W 64 - H 58 cm • Pesha: kg 3,7

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: